Dewastacja i kradzież

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 
AddThis Social Bookmark Button

Czy musi nas to spotykać co roku? W 2012 r. ktoś zniszczył kosz, w tym roku komuś chyba bardzo nie podobały się prace konkursowe. 

Wczoraj podczas porannego sprzątania po imprezie nasza ekipa odkryła, że miejsce w którym stały przykryte i zabezpieczone prace konkursowe z papierowej wikliny ktoś wszedł i je brutalnie zdewastował. 
Wielki na 1,7 m anioł autorstwa P. Ilony stracił serce, które wyrwano mu z rąk oraz uszkodzono klatkę piersiową i skrzydła, natomiast wielki kosz z kwiatami, który wykonały dzieci ze Szkoły Podstawowej w Rokitnie znikł całkiem. Kwiaty i elementy z wnętrza kosza były porozrzucane a kosza nie znaleziono. Pozostałe prace nie ucierpiały. Chyba jakiemuś zakochanemu walentynki się przypomniały i zaniósł ukochanej "serce w koszyku". 

Mamy nadzieję że sprawca zostanie odnaleziony, gdyż akurat na to miejsce skierowane są kamery z pobliskiej szkoły a także te znajdujące się na płycie boiska. 
Pytanie gdzie była ochrona od Pana Z...? Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej.