O FESTIWALU

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 
AddThis Social Bookmark Button

festiwal sztuki kreatywnego recyklinguNadać znaczenie sytuacji…

Festiwal Sztuki Kreatywnego Recyklingu to zamysł, który powstał w 2011 roku po licznych wyjazdach członków naszej Fundacji na imprezy plenerowe, nie koniecznie związane z ekologią i sztuką. Widząc zachwyt społeczeństwa pracami z papierowej wikliny a także czytając prasę i słysząc wypowiedzi dziennikarzy telewizyjnych stwierdziliśmy, że trzeba iść o krok dalej i stworzyć artystom i osobom pracującym z papierem możliwość pokazania się szerszemu gronu. Początkowo skupiliśmy się jedynie na papierowej wiklinie jako "medium" kreatywnego recyklingu, jednak zgłaszające się do nas osoby tworzą nie tylko z papieru wobec czego od 2013 roku Festiwal obejmuje każdy rodzaj sztuki, której wyznacznikiem jest materiał z recyklingu.

Dbałość, pasja i zaangażowanie

Liczne osoby zadają nam często pytanie "skąd bierzecie siły do swoich działań". Odpowiedz jest prosta WIERZYMY W TO CO ROBIMY.
To co dla niektórych wydawać by się mogło niewyobrażalne, nie do załatwienia, nie do ugrania - dzięki pasji i zaangażowaniu w przedsięwzięcie dla nas jest proste i tylko dlatego brniemy do przodu. Choć niekiedy dopada nas zwątpienie w ludzi, budzimy się następnego dnia i działamy nadal.

Niech się stanie!!!

Ostatni 2012 rok naszej działalności to czas ciężkiej pracy, nieustannej nauki i nabierania doświadczeń jako organizacji pozarządowej działającej na rynku związanym ze sztuką, ekologią i recyklingiem. To co osiągnęliśmy do tej pory, jest niezwykle istotne, bo daje stabilny i trwały fundament pod budowę marki o zasięgu prawdziwie międzynarodowym.

Chcemy aby marka Festiwalu i papierowej wikliny była rozpoznawalna w świecie a Biała Podlaska stała się STOLICĄ papierowego wyplotu i kreatywnego recyklingu.

Ile potrzeba na to czasu? Nasi znajomi z Nowego Tomyśla pracowali na swój sukces 30 lat. My jednak wychodzimy z założenia, że możliwości jakie się przed nami otwierają dzięki współczesnym mediom są dużo większe a dzięki nim nie będziemy czekać aż tak długo. Może jesteśmy mało krytyczni ale nie damy sobie podciąć skrzydeł.

NIECH EFEKT KULI ŚNIEGOWEJ TOCZY SIĘ DALEJ!!!!!